WhatsApp
Telefon
  • Gülçayır Mah. Gülçayır Sok. No:72/2 26600 Sivrihisar/Eskişehir

Müşteri Görüşleri

Yalçin Yavuz - Askeri personel 27 Temmuz 2021, 18:29

Duzeli temiz ve guvenli bir ortam guleryuzlu hizmet saglayan Gülnar petrol çalışanlarına teşekkür ediyor ve herkese bu guzel mekana davet ediyorum.

Uğur KANTAR - Telekom Teknisyeni 26 Temmuz 2021, 01:16

5 senedir her sene İzmir Ankara arası gidiyorum. Bu istikametteki Opetlerin en temizi diyebilirim. Özellikle çocuk tuvaletine kızım ve eşim bayıldı. Tıpkı büyüklerinki gibi her temizlik malzemesi çocuklara özel şekilde varmış. Teşekkür ederiz OPET

Mustafa Vural - Emekli Astsubay 18 Temmuz 2021, 09:03

Ankara'dan Balıkesire gelirken genelde daha sakin, asfaltı güzel diye bu yolu kullanıyorum. Daha önce zaruri ihtiyaçlarımızı göreceğimiz, bir şeyler atıştıracağımız,doğru dürüst bir petrol, dinlenme istasyonu bulmak zordu. Bu yolda ilk kez tam donanımlı bir tesis gördüm. İhtiyaçlarımızı gördük, kahvaltımızı yaptık, camisi süper olmuş sanırsınız şehir camisi çok temizdi içerisi. Web sayfanızda az bile tanıtmışınız. Bundan sonra ara mola yerim bu dinlenme istasyonu olacak. Güler yüzlü sıcak kanlı personelinize teşekkür ederiz.

Emre YILDIZ - Memur 15 Temmuz 2021, 02:13

Yol üstünde böyle güzellikte bir cami hayran kalmamak elde değil. Arada da yapımı devam eden büyük bir yer var arkasın da kocaman bir havuz merakla bitmesini bekliyorum her geçtiğim de mutlaka uğrarım. Sizlere de tavsiye ederim bizlere böyle kaliteli bir hizmet sundukları için emeği geçenlere teşekkürler..

6 kayıttan 1 - 4 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Sizde Yorum Yapın